Hakkımızda

Kuruluşundan Günümüze Kale Ofis Mobilyaları

 
1988 yılında Osman Gündoğdu tarafından İstanbul, Bayrampaşa'da kurulan Kale Ofis Mobilyaları, kuruluşundan bu yana daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her geçen gün büyüyen, sektörün öncü firmaları arasında yer alır. Kuruluşunun ardından henüz 3 yıl geçmişken İlk mağazasını 1991 yılında Bayrampaşa'da açtı. İkinci mağazayı 2009 yılında İkitelli'de ve üçüncü mağazayı 2010 yılında Yenibosna'da açarak ofis mobilyalarında çığır açan tasarımları ile sektörde hak ettiği yerini aldı. Sakarya'da halen yapımı devam eden fabrikası 5 bin metrekare alanda ofis mobilyaları üzerine faaliyet sunan ve onlarca kategoride yüzlerce ürünü ile hizmette sınır tanımayan son teknoloji ile çalışan bir firmadır. Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk plandadır.

 

Vizyonumuz

Ofis mobilyalarında marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kale Ofis Mobilyaları, ihtiyaçlara en hızlı, en kaliteli ve en hesaplı şekilde cevap vermeyi hedef edinen kurumsal bir firmadır. Ofis mobilyalarında eşsiz ve modern tasarımlar için tecrübeli kadrosu ile her zaman kendini yenileyen ve profesyonel hizmeti vizyon edinen bir firma olarak daima ileriye bakmaktadır.

 

Misyonumuz

Her geçen gün artan mağazaları, profesyonel kalite anlayışı, dürüstlük ve güven prensiplerine dayalı üretim ve satışı ile ilk tercihler arasında yer alan Kale Ofis Mobilyaları; çalışanlarını gözeten, müşteri haklarına saygı duyan, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen profesyonel bir çözüm ortağıdır. Yüksek kalite standardı ve müşteri memnuniyetini her zaman yakalamayı başarmış, kendisi ile yarışan bir firma olarak alanında uzman ekibi ile hedeflerine ulaşmayı bir görev bilmiştir.

 
Çalışma Anlayışımız

Kale Ofis Mobilyaları her geçen gün çeşitlenen ofis mobilya ihtiyacına modern ve yenilikçi tasarımları ile en kaliteli şekilde cevap vermektedir. Üretim, satış, sevkiyat, nakliye ve montajda son teknoloji üretim tesisi, tecrübeli ekibi ve güvenilir nakliye hizmetleri ile en iyi hizmeti sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlamakta, ofis mobilyası tasarımları ve modelleri ile şık ve konforlu ofis ortamları yaratmaktadır.

 

Geniş ürün yelpazesi ile Kale Ofis Mobilyaları, dinamik, enerjik, modern ve kaliteli mobilyaları ile ön plandadır. Konforlu çalışma ortamları için her şeyi düşünen üretim ve kalite anlayışı ile çalışmakta, çalışma ortamlarında firma ruhunu yansıtan tasarımlarla göz doldurmaktadır.

 
Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan Kale Ofis Mobilyaları, sağlıklı, konforlu, şık ve kaliteli ofis mobilyalarını en hesaplı fiyatlarla müşterilere sunmaktadır. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunarak bütçeleri zorlamazken, farklı alternatiflerle doğru kararı vermenin keyfini yaşatmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, mobilya trendlerini yakından takip eden ve satış sonrası desteği ile her zaman müşterilerinin yanında olan bir firma olarak sektörde hak ettiği yeri almaktadır.