OFİS MOBİLYALARI

Son yıllarda ofis kültürü oldukça değişti. Ofis içi düzen bir bilgisayar, bir sandalye, bir masa ve sıradan bir dosya dolabı olmaktan epey uzaklaştı. Ofisleri bu tip bir değişime iten bir çok etkenin başında çalışanların iş performanslarını yükseltme gayesi geliyor. Yeni, modern ve estetik ofis mobilyalarıyla değişen ofis dizaynları çalışanları pozitif derecede etkilemekte ve aynı zamanda vücut ergonomisine uygun tercihlerle oturdugumuz yerde başımıza gelen kas yaralanmalarını önlemektedir. Bu sayede yükselecek çalışma perfonsmanlarıyla kurum kazançlarının gözle görülür derecede yükseleceği artık bilinmektedir. Doğru tercih edilmiş ofis mobilyalarının bizim için önem arz ettigi diğer husus olan anatomik sebeplerse vücudun ergonomisi için oldukça önemlidir. Bu sebeplerden ötürü firmaların maddi ve manevi gelecekleri için ofis mobilyalarının doğru tercih edilmesine dikkat etmek gerekmektedir.

Alt Kategoriler


Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 60 (7 Sayfa)

Yonca WorkStation Personel Çoklu Çalışma Masası

4.104,00 TL

Vergiler Hariç: 3.800,00 TL

rating

Özellikle açık ofislerde kullanıma uygun oluşu ile çok tercih edilen Yonca Workstation Personel Çoklu Çalışma Masası, bölücü panel sistemiyle kalabalık çalışma ortamlarında her bir çalışan için kişi..

A Plus Çalışma Masası

1.026,00 TL

Vergiler Hariç: 950,00 TL

rating

A Plus Çalışma Masası A Plus Çalışma Masası yalın ve modern çizgisi ile ofis mobilyaları alanında fark yaratmış bir üründür. Çalışma alanları için aranan tüm özelliklere sahip ol..

A Plus Masa Takımı

3.780,00 TL

Vergiler Hariç: 3.500,00 TL

rating

A Plus Masa Takımı yalın ve modern çizgisi ile ofis mobilyaları alanında fark yaratmış bir üründür. Personel takımı için aranan tüm özelliklere sahip olan A Plus, açık ofislerde de kullanıma uygun o..

A Plus Toplantı Masası

1.026,00 TL

Vergiler Hariç: 950,00 TL

rating

A Plus Toplantı Masası A Plus Toplantı Masasıyalın ve modern çizgisi ile toplantı alanları için ideal bir üründür. Tasarımı ve işlevsel kullanımı ile başarılı olan A Plus, malzeme kalitesi..

A Plus Workstation | İkili Çalışma Masası

1.566,00 TL

Vergiler Hariç: 1.450,00 TL

rating

A Plus Workstation | İkili Çalışma Masası A Plus Workstation yalın tasarım çizgisi ile açık ofisler gibi çalışma alanları için ideal tercihlerden biridir. E1 sınıfı yonga levha ve metal ko..

Bethon Yönetici Takımı

13.500,00 TL

Vergiler Hariç: 12.500,00 TL

rating

20.yüzyıl brütalist mimarisinden esinlenilen Bethon, özgün tasarımı ile ofis mobilyası alanında fark yaratıyor. Birebir beton görünümlü ayakları ve deri kulp detayları ile endüstriyel b..

Condor Design Yönetici Takımı

5.616,00 TL

Vergiler Hariç: 5.200,00 TL

rating

Condor Design Yönetici Takımı, yalın ve modern tasarımını güçlü çizgisel elemanlar ile güçlendiriyor. Açılı ön paneli ile fark yaratan yönetici takımı, ofis mobilyasında aranan sadelik ve modernliği..

Eko Sümenli Masa Takımı

4.266,00 TL

Vergiler Hariç: 3.950,00 TL

rating

Tablasında bulunan dikdörtgen formundaki üç adet deri sümeni ile dikkat çeken takımın ismi de bu detaydan esinlenerek konulmuştur. Sümenli Masa Takımı, sade tasarım dili ile birlikte ofisinizdeki tü..

Elips Toplantı Masası

1.063,80 TL

Vergiler Hariç: 985,00 TL

rating

Elips Toplantı MasasıSade tasarımı ve uyumlu renk tercihleri ile dikkat çeken ElipsToplantı Masası, toplantı alanları için ideal seçeneklerden biridir.  E1 sınıfı yonga levhadan üretilen Elips,..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 60 (7 Sayfa)